Головна » 2009 » Липень » 27 » Фінансування програм боротьби з ВІЛ/СНІД буде збережене, а з серпня – збільшено вдвічі
9:45 AM
Фінансування програм боротьби з ВІЛ/СНІД буде збережене, а з серпня – збільшено вдвічі
Національна Рада з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІД затвердила заявку на фінансування програм з протидії ВІЛ/СНІД 2-ої фази 6 Раунду від Глобального Фонду для боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією у розмірі 108 млн. доларів. 

Одночасно Національна Рада ухвалила рішення не подавати зараз локальну заявку до Глобального Фонду за компонентом «СНІД». Цей розділ був орієнтований на дітей та молодь, уразливих до ВІЛ/СНІД та передбачав фінансування у розмірі 40 млн. доларів. 

З огляду на пораду представників Глобального Фонду, одностайно було ухвалене рішення, щоб Україна подала розширену заявку у наступному році у сумі, яка перевищуватиме 100 млн. доларів США, куди буде включена робота з уразливою до ВІЛ молоддю та дітьми, а також інші компоненти, не покриті державним та донорським фінансуванням. Одночасно планується залучати до фінансування цих програм інших донорів. 

«Рішення Національної Ради було узгодженим, аргументованим та стратегічно значущим. Представники усіх відповідальних Міністерств, міжнародних донорів та вітчизняних громадських організацій з ним погодились» - заявив Володимир Жовтяк, голова Координаційної Ради ВБО «Всеукраїнська Мережа людей, що живуть з ВІЛ/СНІД». 

Цього року Україна зосередилась на поданні заявки до Глобального Фонду на 9 Раунд фінансування за компонентом «Туберкульоз» на суму більше 100 млн. доларів США. «Туберкульоз – причина більш ніж половини смертей ВІЛ-позитивних громадян України. Тому такий вагомий акцент на боротьбі з туберкульозом надзвичайно важливий для протидії поширення епідемії ВІЛ/СНІД» - зазначив Володимир Жовтяк.

Категорія: Новини медицини | Переглядів: 1067 | Додав: Skipper
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]