Головна » Архів матеріалів
Перша он-лайн аптека запрацювала у Львові - замовлення можна зробити на сайті компанії Фарматон http://farmaton.lviv.ua/, - повідомили ZAXID.NET у компанії.Також при потребі можна в он-лайн режимі отримати і консультацію лікаря чи провізора. Залежно від запитання, відповідь фахівця надійде протягом однієї - п’яти годин. 

Зробивши замовлення, забрати його можна на вул. Дністерській, 17, або ж скористатися доставкою. Якщо замовлення сягатиме 200 грн, доставка буде безкоштовною. Менше 200 грн - вартість доставки - 12 грн. 

Наразі скористатися цією послугою можуть лише мешканці Львова, але згодом вона стане доступною і жителям всієї області. Оплата відбувається кількома шляхами: через Інтернет, банківською карточкою, по перерахунку (для юридичних осіб) або готівкою. 

"На сьогодні ми забезпечуємо Львів препаратами, яких або нема, або дуже важко знайти в інших аптеках. Тому приїхавши до нас, або ж зробивши замовлення на сайті, людина гарантовано отримає т ... Читати далі »
Категорія: Новини медицини | Переглядів: 1186 | Додав: Skipper | Дата: 2009-07-27 | Коментарі (0)

Цьогоріч видатки на лікування хворих на діабет залишилися на рівні 2008 року і становлять 234675,2 тис. грн. Збільшення кількості хворих на інсулінозалежний цукровий діабет та значне зростання вартості препаратів інсуліну призвели до суттєвого дефіциту коштів для лікування цієї категорії хворих. Додатково з місцевих бюджетів протягом I півріччя 2009р. виділено 66385,1 тис. грн. Загальна сума видатків (державний та місцеві бюджети) становить 301060,3 тис. грн. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі МОЗ України.

На сьогодні проведено тендерні закупівлі лікарських засобів та виробів медичного призначення на суму 207941,5 тис. грн. Завершені тендерні закупівлі у Вінницькій, Житомирській, Закарпатській, Київській, Луганській, Миколаївській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Чернівецькій областях. В інших регіонах тендери тривають та перебувають на завершальному етапі.

Згідно з результатами моніторингу цін, який проводить МОЗ, вартість 1 флакону (картриджу) препарату ін ... Читати далі »
Категорія: Новини медицини | Переглядів: 1096 | Додав: Skipper | Дата: 2009-07-27 | Коментарі (0)

Такі дані були отримані під час перевірки зору в Київській Духовній Академії та Семінарії (КДАіС), що відбулась в рамках акції «Збережемо зір разом». Напередодні Всесвітнього дня глаукоми, який світова спільнота відмічає 12 березня. Лікарі та священнослужителі об’єднали зусилля, спрямовані на попередження сліпоти.

«Глаукома – це підступне захворювання, оскільки безболісне, - сказав голова Асоціації дитячих офтальмологів, член Президії ВГО «Український Медичний Союз» Сергій Риков. - Прогресування цієї хвороби – безконтрольне і людина сліпне, навіть не відчуваючи цього. Сьогодні лише 20% людей, які не є офтальмологічно-хворими, знають про глаукому і можуть назвати її ознаки». 

За словами Сергія Рикова, виявлення захворювання на початковій стадії надзвичайно важливе, тому кожна людина, яка досягла 40 років, має перевірити зір. «Глаукому в початковій стадії можна зупинити, а значить можна запобігти і сліпоті, - сказав він. Своєчасна перевірка зору допомогла медикам зменшити к ... Читати далі »
Категорія: Новини медицини | Переглядів: 1278 | Додав: Skipper | Дата: 2009-07-27 | Коментарі (0)

Національна Рада з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІД затвердила заявку на фінансування програм з протидії ВІЛ/СНІД 2-ої фази 6 Раунду від Глобального Фонду для боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією у розмірі 108 млн. доларів. 

Одночасно Національна Рада ухвалила рішення не подавати зараз локальну заявку до Глобального Фонду за компонентом «СНІД». Цей розділ був орієнтований на дітей та молодь, уразливих до ВІЛ/СНІД та передбачав фінансування у розмірі 40 млн. доларів. 

З огляду на пораду представників Глобального Фонду, одностайно було ухвалене рішення, щоб Україна подала розширену заявку у наступному році у сумі, яка перевищуватиме 100 млн. доларів США, куди буде включена робота з уразливою до ВІЛ молоддю та дітьми, а також інші компоненти, не покриті державним та донорським фінансуванням. Одночасно планується залучати до фінансування цих програм інших донорів. 

«Рішення Національної Ради було узгодженим, аргументованим та стратегічно значущи ... Читати далі »
Категорія: Новини медицини | Переглядів: 1057 | Додав: Skipper | Дата: 2009-07-27 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 9 10 11