Головна » 2011 » Липень » 18 » Боротися з астмою допоможуть спеціальні бактерії у шлунку
2:13 PM
Боротися з астмою допоможуть спеціальні бактерії у шлунку
Фахівці з Університету Цюріха та Медичного центру університету Майнца знайшли нову зброю проти астми – бактерії виду Helicobacter pylori. За твердженням швейцарських і німецьких вчених, ці бактерії, якщо заселити ними шлунок, здатні підвищити опір організму природним алергенам, — повідомляється в науковій статті, опублікованій в Journal of Clinical Investigation.


Свою теорію вчені перевірили на лабораторних мишах. Одній групі гризунів бактерії H. pylori підселили в шлунок через кілька днів після появи мишей на світ. Другій групі гризунів у дорослому віці прищепили регуляторні Т-лімфоцити, які виробилися в інфікованих у дитинстві мишок. Подальші тести показали, що імунітет до алергійних агентів виробився в представників як першої, так і другої групи. З іншої сторони контрольна група мишей без Helicobacter pylori у шлунку виявилася обеззброєною перед астмою.

За словами вчених, їхнє відкриття черговий раз доводить, що алергія та астма - це покарання сучасної цивілізації за занадто суворі гігієнічні норми та бездумне приймання антибіотиків, а також забруднення екології. Нагадаємо, що всі ці фактори впливають на стан мікрофлори ШКТ.
За матеріалами: infonova.org.ua

Категорія: Новини медицини | Переглядів: 922 | Додав: Skipper
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]