Головна » 2013 » Липень » 30 » Медична рада 26.07.2013 р.
11:25 AM
Медична рада 26.07.2013 р.
    26 липня цього року проведена медична рада Косівської ЦРЛ за участю громадської ради, заступника директора ДОЗ ОДА М. Олінійчука, В.о. голови Косівської РДА В. Совіздранюка було розглянуто питання про стан оздоровлення населення району та підведено підсумки роботи установ охорони здоров'я району за перше півріччя 2013 року. Виступаючі - районний кардіолог Біла С.М. акцентувала увагу присутніх на проблеми лікування гіпертонічної хвороби, особливо використання коштів, виділених урядом на лікування гіпертонічної хвороби; на профілактичні роботи первинної ланки, щодо попередження випадків інфарктів міокарда, інсультів, які є основною причиною інвалідизації та смертності населення району.
    У своєму виступі це підтримав районний невролог Дем'янюк В.М.
Крім того, виступаючі, зокрема заступник головного лікаря по медичній частині Ілик В.М., завідувач хірургічним відділенням Ілик В.І. звернули увагу присутніх на недовиявлення онкологічних хворих та незадовільне оздоровлення хворих з передраковими захворюваннями. Виконуючий обов'язки заступника головного лікаря з ОМД - Мороз І.Д. зупинився на проблемах медичного обслуговування дітей, особливо на перинатальній діагностиці вроджених вад розвитку дітей. 
    З свого боку заступник директора ДОЗ ОДА М. Олінійчук аргументовано охарактеризував організаційні проблеми в роботі охорони здоров'я району та шляхи вирішення цих проблем. Підкреслив, що уряд в особі міністра охорони здоров'я України робить все, щоб медицина була доступною для кожного жителя району та високоефективною. Відмітив незворотність реформ в медицині, зокрема скорочення неефективно використованих лікарняних ліжок та реорганізацію швидкої допомоги, підвищення ефективності роботи первинної ланки медико-санітарної допомоги. 
Категорія: Новини закладу | Переглядів: 808 | Додав: Skipper
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]