Головна » 2009 » Листопад » 3 » На радість дітям і батькам
10:53 AM
На радість дітям і батькам

nullІгровий майданчик - саме те місце, де дитина проводить час з радістю, пізнає навколишній світ, спілкується з однолітками, отримує певні життєві навики, які визначають її як особистість, формують модель поведінки в майбутньому.

В рамках реалізації спільних медичних проектів Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та регіональної благодійної організації «Центр громадських ініціатив» встановлено біля Косівської центральної і Яблунівської районних лікарень спеціальні оздоровчо-рекреаційні ігрові дитячі майданчики.

Ніхто з батьків не хоче, щоб на дитячому майданчику дитину підстерігала пряма або прихована загроза. Бути весь час поряд зі своїм малям протягом дня неможливо. А от максимально забезпечити безпеку дитини під час гри — можна. Для цього потрібно зважено підійти до вибору ігрового устаткування, яке збираєтесь встановити на дитячому майданчику. 

null

Замовлене обладнання для облаштування вуличного дитячого майданчика має висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи, видані державною санітарно-епідеміологічною службою Міністерства охорони здоров'я, має і сертифікати якості (українські) на всі складові ігрового устаткування, зокрема фанеру, лаковані і фарбовані матеріали, нержавіючу сталь та інше.

null

Висловлюючи слова вдячності представництву Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та колективу фірми, яка встановила дитячі майданчики на Косівщині (торгівельна марка «ГойдаПарк» — перший в Україні виробник дитячого ігрового устаткування), побажаймо батькам та дітям здоров'я та радості від взаємного спілкування.Категорія: Новини закладу | Переглядів: 1008 | Додав: Skipper | Теги: Наші новини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]