Головна » 2011 » Квітень » 6 » Нагородження головного лікаря Косівської ЦРЛ Фазана І.В. медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям»
1:57 PM
Нагородження головного лікаря Косівської ЦРЛ Фазана І.В. медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям»

       

         30 березня 2011 року на колегії Івано-Франківської ОДА головою ОДА  п. Вишиванюком М.В. та головою обласної ради п. Сичем О.М. головному лікарю Косівської ЦРЛ Фазану Івану Васильовичу було вручено медаль «За заслуги перед Прикарпаттям».

Ця нагорода не випадкова і є високою оцінкою проведеної Іваном Васильовичем та його командою роботи протягом останніх років.

За час перебування Фазана І.В. на посаді головного лікаря значно зміцнилася матеріально-технічна база Косівської ЦРЛ, покращився стан приміщень: проведено капітальний ремонт дитячого, кардіологічного, терапевтичного, неврологічного та хірургічного відділень.

Реконструкція і ремонт операційного блоку та придбання відповідного обладнання дало можливість освоїти ряд малоінвазивних методик в хірургії, урології та гінекології.

Особливим досягненням Івана Васильовича є відкриття міжрайонного центру нефрології та діалізу, який розрахований для надання допомоги хворим Косівського та прилеглих районів.

Значно покращилася лабораторна діагностика. В даний час проводиться капітальний ремонт приміщення клініко-діагностичної лабораторії.

Колектив працівників Косівської ЦРЛ щиро вітає свого керманича з врученням високої нагороди та бажає міцного здоров'я, натхнення і нових творчих здобутків.

Категорія: Новини закладу | Переглядів: 1095 | Додав: ulka
Всього коментарів: 1
1 ulka  
biggrin smile

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]