Головна » 2016 » Лютий » 16 » Підсумкова медична рада
9:41 AM
Підсумкова медична рада

5 лютого 2016 року відбулася медична рада за підсумками роботи закладів охорони здоров'я Косівського району в 2015 році за участю директора департаменту охорони здоров'я ОДА Матейка М.Ф., голови Косівської районної ради Ванджурака П.І., заступника голови Косівської РДА Бринського Я., голови благодійного фонду «Милосердний самарянин»    о. Івана Близнюка.

З доповіддю виступив головний лікар Косівської ЦРЛ Микитюк Д.М., який детально проаналізував роботу закладів охорони здоров'я району в минулому 2015 році. Так, відмічено, що в районі погіршилася демографічна ситуація – зросла смертність населення та знизилася народжуваність, відповідно природній приріст складає -2,9. Погіршилося фінансування галузі в цілому та, зокрема, і в районі, який є дотаційним. Також головний лікар чітко охарактеризував проблеми в роботі охорони здоров'я району та шляхи вирішення цих проблем.

У своєму виступі заступник головного  лікаря з медичної частини Ілик В.М. звернув увагу на необхідність проведення оптимізації ліжкового фонду, що в теперішніх реаліях не може пройти безболісно. Крім того, зазначив він, влада сама повинна визначитися з кількістю закладів охорони здоров'я в районі.

Директор департаменту охорони здоров'я Матейко М.Ф. окреслив завдання медицини району на 2016 рік – це оптимізація та пере профілізація ліжкового фонду.

Представник районної влади, заступник голови Косівської РДА Бринський Я., пообіцяв сприяння влади в вирішенні проблеми з водопостачанням Косівської ЦРЛ.

В загальному всі виступаючі відмітили незворотність реформ в медицині, зокрема скорочення неефективно використованих лікарняних ліжок, реорганізацію служби швидкої допомоги, підвищення ефективності роботи первинної ланки медико-санітарної допомоги.

Категорія: Новини закладу | Переглядів: 957 | Додав: ulka | Теги: медрада, підсумки
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]