Головна » 2013 » Жовтень » 30 » Спартакіада
10:02 AM
Спартакіада

    З ініціативи та за підтримки департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації, президії обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я України, щорічно проводять спортивні змагання серед працівників закладів охорони здоров'я області.

    Цього року була проведена XII Спартакіада працівників охорони здоров'я із 13 видів спорту. Змагання проходили в березні із шахів, шашок, плавання, в травні - з настільного тенісу, гирьового спорту, армреслінгу, легкої атлетики, перетягування канату, дартсу, волейболу.

    З цих видів змагань було представлено команди спортсменів лікувальних закладів нашого району, які виборювали призові І, II і III місця.

    А 5 жовтня в обласному центрі на базі спортивного комплексу коледжу фізичного виховання відбулися спортивні змагання зі стрільби та турнір з міні-футболу. Честь медиків Косівщини із стрільби захищали ургентний хірург В. В. Ілик та лікар офтальмолог О. В. Косович, і посіли призові місця. Футбольну команду працівників лікувальних закладів району очолював голо­вний лікар ЦРЛ Іван Васильович Фазан.

    В турнірі з міні-футболу серед медичних закладів області брали участь 19 команд. У першому етапі наша команда виборола пе­ремогу у команд Городенківської ЦРЛ (3:0), Снятинської ЦРЛ (2:0), Тлумацької ЦРЛ (3:0), Калуської ЦРЛ (2:0). В другому етапі у фіналі грали з ОКЛ. Рахунок був вражаючим - 5:0.

   Треба віддати належне воротареві нашої команди, рентген-лаборанту Яблунівської райлікарні В.Р.Клим'юку, який не пропустив жодного м'яча у свої ворота. Команда ста­ла чемпіоном області з міні-футболу серед працівників лікувальних закладів області і нагороджена кубком і дипломом, спортс­мени - пам'ятками і медалями, а воротар В.Р. Клим'юк - пам'ятною відзнакою «Кращий воротар».

    Перемогу для Косівщини завоювали: А.В.Дяк (лікар-ендоскопіст); Р.В.Мироняк (лікар ВШМД, Кутська МЛ); О.М.Мосейчук (фельдшер ВШМД-ЦРЛ); В.М.Сав'юк (опера­тор ЕОМ); Т.М.Голюк (масажист); Т.В.Пиптюк (лікар-стоматолог); О.О.Мельник (лікар -анестезіолог ЦРЛ); С.В.Лаврук (підручний ро­бітник); О.Ю.Голодуцький (лікар-ЛОР, Кутська МЛ). Очолював команду чемпіонів і надихав її на перемогу головний лікар ЦРЛ І.В.Фазан.

    Приємно, що косівські медики не тільки добрі професіонали, алей хороші спортсме­ни. Віриться, що медична спортивна команда на чолі з капітаном І.В.Фазаном впише ще не одну славну сторінку в історію медицини на­шого району.


Більше фото можна переглянути у Фотоальбомі

Стаття та фото Я. Тимофійчука, Експрес №42. 

Категорія: Новини закладу | Переглядів: 988 | Додав: Skipper
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]