Головна » 2013 » Жовтень » 17 » Свято меду
11:19 AM
Свято меду

    Немає, мабуть, не лише на Івано-Франківщині, але й у всій Україні лікарні, на території якої були б ву­лики. А в Косівській ЦРЛ з ініціативи головного лікаря є своя невеличка пасіка. У лікарняному саду є чотири вулики. Користь подвійна: по-перше хворі, спостерігаючи за тим як «божі комахи» трудяться, збираючи мед, сповнюються оптимізмом, отриму­ють заряд живої енергії, а по-друге — споживають дієтичний продукт, який так потрібен хворим. Ще одна добра ініціатива І. В. Фазана - лікар­няна кухня зробила першу випічку хліба. З цієї нагоди у ЦРЛ відбулося свято меду і хліба.

<DIV>

    У цьому дійстві взяли участь ме­дичні працівники, хворі, пасічники району, делегація Польщі та учасники науково-практичної конференції, яка в цей день проходи­ла на базі нашої лі­карні. Із доповіддю про використання продуктів бджіль­ництва для профілактики та лікування захворювань виступив доцент кафедри реабі­літації та нетрадиційної медицини Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького А.Й. Лабінський.

    Приємно що пасічники району представили весь спектр бджолиної продукції - різні сорти меду, маточ­не молоко, прополіс, бджолиний хліб, пилок, віск, підмор, медовуху. У цей день можна було скуштувати і перший мед «лікарняних» бджіл. Усі продукти бджільництва освятив митрофорний протоієрей о. Іван Близнюк.

    Про цілющу природну скарб­ницю здоров'я доповідав на кон­ференції голова асоціації «Чиста флора» М.М.Стовп'юк. Він презен­тував різні види природних чаїв, які асоціація випускає разом з ні­мецькою фірмою на основі лікарських трав, зібраних у Карпатах.

    Методи нетрадиційної медицини у лікуванні різних захворювань широко за­стосовують у своїй практиці лікарі Косівської ЦРЛ, а не­щодавно введено посаду лі­каря народної і нетрадицій­ної медицини, яку обіймає М. І. Балаш. Віриться, що високий професі­оналізм та мудрість народної меди­цини допоможуть нашим краянам покращити та зберегти здоров'я.Категорія: Новини закладу | Переглядів: 907 | Додав: Skipper
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]