Головна » 2016 » Березень » 17 » Травматологічне відділення ЦРЛ - одне з найкращих відділень області
3:10 PM
Травматологічне відділення ЦРЛ - одне з найкращих відділень області

Впродовж останніх 5-6 років в травматологічному відділенні Косівської ЦРЛ  успішно втілюється в життя Програма Департаменту охорони здоров’я ОДА щодо організації, розвитку і покращення ортопедо-травматологічної допомоги населенню, дотримання в роботі сучасних стандартів та вимог, постійно впроваджуються в практику нові досягнення травматології, ортопедії, як медичної науки, нові методики діагностики та лікування, забезпечується  надання сучасної спеціалізованої допомоги хворим, які не потребують, або не можуть бути транспортовані на вищий рівень, враховуючи віддаленість Косівського району від обласного центру, наявність більшість населених пунктів в гірській місцевості.

Травматологічне відділення   Косівської ЦРЛ  функціонує на даний час як потужний і сучасний підрозділ, завдяки наявності сучасної операційної із електронно-оптичною інтраопераційною рентген-стежильною апаратурою, сучасними ортопедичними операційними столами,  інструментарієм з відповідним штатом та необхідною кількістю кадрів, які забезпечують цілодобову та ефективну допомогу хворим як з травмами, так і з ортопедичними захворюваннями.

Впроваджено та успішно використовуються нові сучасні методи оперативного лікування при травмах та ортопедичних захворюваннях, у тому числі малоінвазивні методики остеосинтезу, системами гама, блокуючими імплантати, динамічними стегновими, гомілковими гвинтами, сучасними апаратами зовнішньої фіксації верхніх, нижніх кінцівок, тазу, ендопротезування кульшових суглобів, кістково-пластичні краніотомії при ЧМТ, заміщення дефектів черепа титановими імплантами, більшість з  яких проводяться тільки в м. Чернівці та м. Івано-Франківськ.

По якісних та  кількісних оцінках роботи відділення травматологічна служба Косівського району, завдяки роботі травматологічного відділення Косівської ЦРЛ, становить одну з найкращих в області, є лідером в порівнянні з іншими районами, поступаючись тільки клінікам міста Івано-Франківська: ОКЛ та міської лікарні.

Категорія: Новини закладу | Переглядів: 1094 | Додав: ulka
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]