Головна » 2009 » Жовтень » 30 » В Україні є препарат проти свинячого грипу, але не вакцина - Князевич
9:07 PM
В Україні є препарат проти свинячого грипу, але не вакцина - Князевич
Я, як відповідальна людина заявляю, що в нас є препарат, яким ми можемо надавати допомогу, але про вакцину мова поки не йде", - сказав міністр у вівторок.

За словами Князевича, цей препарат зареєстровано в Україні, він вивчений і йому вже дані відповідні рекомендації.

Разом з тим, міністр не став називати цей препарат. "Якщо я вам заявлю про цей препарат (назву), його одразу розкуплять. На цьому заробить бізнес та інші", - зауважив міністр. 

Також він додав, що даний препарат вивчений, і його дія доведена в лабораторіях, у тому числі США і Мексики, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Крім того, Князевич запевнив, що Міністерство охорони здоров'я та інші відомства зроблять усе можливе для протидії вірусу свинячого грипу і не допустять ввезення його на територію України.

"Я думаю, що ми зможемо громадянам гарантувати протидію (вірусу свинячого грипу)", - сказав міністр.

У цьому контексті він зазначив, що Україна як держава працює "у дуже жорсткому режимі". 


За словами Князевича, його міністерство звернулося до митниці з проханням надати дані про громадян, що знаходилися останнім часом у Мексиці, тому що інкубаційний період захворювання складає до тижня. 

"Якщо ми цих людей вчасно виявимо, то обстежимо їх, можливо, вони і здорові", - сказав міністр.

Міністерство охорони здоров'я також буде працювати з тими українськими туристами, що повертаються з Мексики. "У мене немає даних, що в Мексиці дуже багато наших туристів", - додав міністр.

"Ми будемо працювати в спокійному режимі, і нам головне - не створювати ажіотаж і паніку", - додав він.

Також Князевич підкреслив, що зараз обмежуються поїздки в Мексику: "Ми будемо уважно моніторити здоров'я всіх людей". "Я думаю, що ми впораємося", - підсумував міністр.


Переглядів: 921 | Додав: Skipper
Всього коментарів: 2
2 Ostap  
Брюшной тиф (typhoidfever — англ., Abdominaltyphus — нем., abdominale fievre — фр.) — острая инфекционная болезнь, обусловленная сальмонеллой (Salmonella typhi), характеризуется лихорадкой, симптомами общей интоксикации, бактериемией, увеличением печени и селезенки, энтеритом и своеобразными морфологическими изменениями лимфатического аппарата кишечника.
В этот период на фоне бронхита может развиться пневмония. Она бывает обусловлена как самим возбудителем, так и присоединившейся вторичной флорой, чаще кокковой. Изменения со стороны органов пищеварения становятся еще более выраженными. Язык сухой, потрескавшийся, с отпечатками зубов, покрыт плотным грязно-бурым или коричневым налетом (фулигинозный язык), края и кончик языка свободны от налета.

1 gazman  
Разговаривал с кучей медиков, в т.ч. с очагов поражения. Самая вероятная версия - разновидность тифа, хотя толком никто не может объяснить пневмонию, которую за день убивает человека. А мотивация минздрава - получить откат на американскую вакцину, срок годности которой заканчивается в 2010 г. Поэтому и рассказывают про свинячий грип.

И кстати появилась инфо, что Тернополь подливают с самолетов каким то раствором. Не знаю верить или нет?

ПЫСЫ: Совет запастись все-таки марлевыми повязками, сейчас по оптовым фирам все разметают...


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]