Головна » 2013 » Серпень » 23 » Засідання районної координаційної ради з питань протидії туберкульозу
9:50 AM
Засідання районної координаційної ради з питань протидії туберкульозу
     22.08.2013 р. відбулося засідання районної координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ інфекції СНІДу під керівництвом заступника голови Косівської РДА Совіздранюка В.Я.
     У засіданні ради взяли участь головні лікарі Кутської міської лікарні, Яблунівської районної лікарні, виконувач обов'язків Косівської ЦРЛ Микитюк Д.М., головний лікар районної СЕС Узюмов А.Л., начальник РВ УМВС Нємцов М.М., начальник районного центру зайнятості Цимбалюк В.Д., начальник районного відділення освіти Козменчук Я.В., начальник районного відділу соціального захисту Мамчук В.І.
    З доповіддю про стан захворювання населення туберкульозом в районі виступив головний лікар ФПД Сем'янів О.І., який відмітив, що в районі спостерігається ріст зазворюваності на туберкульоз. Виконувач обов'язків головного лікаря Косівської ЦРЛ Микитюк Д.М. відмітив про необхідність вжиття заходів щодо залучення всіх служб району до оглядів осіб які знаходяться в групі ризику.
    Голова координаційної ради Совіздранюк В.Я. дав доручення членам координаційної ради внести конкретні пропозиції з питань поліпшення епідеміологічної ситуації з туберкульозу в районі. 
Категорія: Новини закладу | Переглядів: 648 | Додав: Skipper
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]